Novinky

Kojící polštář jako pomocník

Kojící polštář jako pomocník

 

Kojící polštáře jsou nezbytnou součástí výbavičky každého dítěte.

 

Díky nim mohou maminky zapomenout na úporné bolesti zad, ramen a krku.

 

Jejich používání navíc výrazně usnadňuje krmení dětí nejen u prsu, ale i s lahví, a lze je používat nejen v době krmení, ale již v těhotenství k podepření těžkého bříška, na spaní či u čtení.

 

kojici-polstar-190-cm-baby-matex-relax-jersey3

 

 

 

Co je to kojící polštář?

 

Kojící polštář umožňuje matce i dítěti zaujmout správnou polohu nejen při kojení, ale i při pití z láhve. Obvykle je vyroben z bavlny a může být vyplněn různými materiály, nejlépe ekologickými a přírodními.

 

 

 

Jaké jsou přínosy kojícího polštáře?

 

Kojící polštáře si získaly oblibu především díky pohodlí, které poskytují matkám i dětem.

 

Umožňují totiž zaujmout vhodnou polohu, která nezatěžuje maminčinu páteř, svaly a klouby .

 

Je možné jej využít mnoha různými způsoby, nejen ke krmení dítěte, například jako mini postýlku pro dítě nebo jako oporu pro matčina záda.

 

 

kojici-polstar-190-cm-baby-matex-relax-jersey11

 

Jak jej použít?

 

Klasicky – pohodlný sed na pohovce, která poskytuje oporu pro záda, položení nohou na podlahu a následné položení kojícího polštáře do klína tak, aby jeho konce obepínaly pas a směřovaly k zádům. Dítě se do této polohy položí tak, aby jeho bříško směřovalo k matčinu břichu. 

 

 

 

 

Druhá poloha, známá jako kojení pod paží, je založena na stejném principu jako výše uvedená, s výjimkou umístění kojícího polštáře, jehož konce jsou nad kyčelní kostí. V této poloze má dítě nohy v podpaží a jeho obličej je otočen k matčině boku. 

 

 

Dalším způsobem použití  je poloha vleže, při níž matka leží na boku, vedle ní je položen polštář, do jehož prohlubně je dítě umístěno. Tato poloha se nejčastěji používá při nočním kojení.

 

 

U nás v eshopu najdete:

 

Kojící polštáře s přírodní výplní špaldových plev

https://www.mujeobchod.cz/kojici-polstare-prirodni-vypln/

 

Kojící polštáře s výplní mikrogranulových kuliček

https://www.mujeobchod.cz/kojici-polstare-mikrogranulove-kulicky/

 

Kojící polštáře s výplní dutého vlákna

https://www.mujeobchod.cz/kojici-polstare-dute-vlakno-170/

 

Kojící polštáře "céčka" - menší

https://www.mujeobchod.cz/kojici-polstare-dute-vlakno/

 

 

Všechny kojící polštáře mají navíc certifikát Oeko Tex Standard 100 třídy 1, což znamená, že jsou zcela bezpečné pro novorozence a mohou přijít do styku s jejich jemnou pokožkou již od prvních dnů života.

 

 

 

Proč investovat do povlečení pro malé děti?

Proč investovat do povlečení pro malé děti?

Každý rodič chce svému dítěti zajistit ten nejlepší spánek a dobrou péči. Mezi mnoha faktory, které ovlivňují kvalitu spánku batolete, hraje klíčovou roli povlečení do postýlky. Proč tedy investovat do kvalitního povlečení do postýlky pro malé děti? Odpověď je jednoduchá - pohodlí, bezpečnost a zdravý spánek pro vaše dítě.

 

 

 

Pohodlné materiály

 

Povlečení do postýlky pro miminka a batolata je vyrobeno z měkkých a jemných materiálů, které poskytují vašemu dítěti příjemný pocit při spánku. Organická bavlna, bambus nebo len jsou jen některé z mnoha materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce a nedráždí ji.

 

 

 

Bezpečnost

 

Bezpečnost dítěte během spánku je pro každého rodiče prioritou. Kvalitní povlečení do postýlky zajišťuje bezpečné podmínky pro spánek, protože je vyrobeno z nealergizujících materiálů a neobsahuje škodlivé chemické látky. Kromě toho je povlečení certifikováno jako bezpečné pro nejmenší.

 

 

 

Regulace teploty

 

 Správná teplota během spánku má zásadní význam pro zdraví a pohodlí vašeho dítěte. Správně zvolené povlečení do postýlky pomáhá udržovat optimální tělesnou teplotu a zabraňuje přehřátí nebo prochladnutí dítěte.

 

 

 

 

Stimulace smyslového vývoje

 

Barevné a měkké ložní prádlo může být nejen funkční, ale také stimulující pro smyslový vývoj vašeho dítěte. Výběrem povlečení se zajímavými vzory a barvami můžete své děťátko povzbudit k tomu, aby od útlého věku zkoumalo svět kolem sebe.

 

 

 

Snadné praní

 

Kvalitní povlečení do postýlky je možné snadno vyprat a udržovat postýlku čistou.

Vyplatí se investovat do kvalitního povlečení do postýlky, abyste zajistili dítěti klidný a bezpečný spánek.

 

 

Tím, že se postaráte o pohodlí a bezpečnost vašich dětí během spánku, vytvoříme podmínky příznivé pro jejich zdravý vývoj a odpočinek.

 

CHCI SE PODÍVAT NA NABÍDKU POVLEČENÍ >>>>>

https://www.mujeobchod.cz/detske-povleceni-2-dilne/

 

 

3cz_chmurka_bialy

 

 

 

 

Výhody spacího vaku pro miminka

Výhody spacího vaku pro miminka

Klíč k pohodlnému spánku a rozvoji dítěte

 

Miminka a spánek jdou ruku v ruce. Pokud hledáte způsob, jak poskytnout svému děťátku to nejlepší prostředí pro klidný spánek, spací vak může být dobrým řešením.

Spací vak není jen módní trend, ale praktická volba pro podporu zdravého vývoje vašeho dítěte. Zde je několik klíčových výhod, které spací vak pro miminka přináší:

 

 

  1. Bezpečnost a pohodlí

Spací vak poskytuje miminku útulné a bezpečné prostředí, které simuluje pocit objetí. Díky svému tvaru a designu vytváří pocit bezpečí, což může pomoci dítěti lépe usínat a zůstat klidné během spánku. Materiály, ze kterých jsou naše spací vaky vyrobeny, jsou měkké a bavlněné, což zajišťuje pohodlný spánek pro vaše miminko.

 

 

  1. Regulace teploty

Jedním z klíčových prvků spacího vaku je jeho schopnost regulovat teplotu během spánku. To je zvláště důležité pro miminka, která nemohou efektivně regulovat svou tělesnou teplotu.

 

Spací vaky jsou často navrženy tak, aby byly dostatečně teplé, aby udržely miminko v teple, ale zároveň umožnily odvětrávání, aby se předešlo přehřátí.

 

 

  1. Podpora bezpečného spánku

Odborníci na péči o děti často zdůrazňují důležitost bezpečného spánku. Spací vak může přispět k prevenci některých rizik spojených s tradičními přikrývkami a dekami, které by mohly být příliš volné nebo by mohly překrývat obličej miminka. Tím pádem spací vak představuje bezpečnější alternativu pro spánek vašeho dítěte.

 

Spací vak pro miminka není jen moderním doplňkem do dětského pokoje, ale také praktickým nástrojem pro podporu pohodlného a bezpečného spánku.

 

Jeho výhody zahrnují nejen bezpečnost a pohodlí, ale také regulaci teploty a podporu přechodu na postýlku. Při výběru spacího vaku si vždy pečlivě zkontrolujte kvalitu materiálů a design, abyste zajistili optimální prostředí pro spánek vašeho malého pokladu.

 

Nakupování spacích vaků pro miminka může být radostným zážitkem, a náš e-shop může být zdrojem kvalitních produktů, které pomáhají rodičům a jejich dětem dosáhnout pohodlného a bezpečného spánku.

 

https://www.mujeobchod.cz/spaci-vaky-s-vysivkou/